• Lacontrie Bahar New College Tarzı Düz Renk Cep Etek Yüksek Bel Denim Etekler Kadın Kenar Düzensiz Kısa Kovboy Etek T197
  • Lacontrie Bahar New College Tarzı Düz Renk Cep Etek Yüksek Bel Denim Etekler Kadın Kenar Düzensiz Kısa Kovboy Etek T197

Lacontrie Bahar New College Tarzı Düz Renk Cep Etek Yüksek Bel Denim Etekler Kadın Kenar Düzensiz Kısa Kovboy Etek T197

Stokta var
SKU s7
  • ₺92.11
  • ₺180.60

BOYUT GRAFIK boyutu (cm) etek Uzunluğu bel ön Kasık geri Kasık kalça Hem Çember S 37 56 80 M 38 59 82 L 39 62 84 1 INÇ = 2.54 CM İpuçları: elle ölçülen Öğe, 2-3 cm olabilir farklı, ve farklı monitörler biraz değişik olabilir resmin renk of, bu Boyut infos sadece referans için.
1) alıcı: Merhaba, satıcı, mağazada tüm öğeleri ücretsiz nakliye vardır veya değil?
Myfavourite: evet ücretsiz gönderim için Çin Sonrası Hava Posta.
2) alıcı: Merhaba, satıcı, uygun boyutu seçmek için bize yardımcı olabilir misiniz? ne boyutu Ben almak gerekir?
Myfavourite: bizim boyut tablosuna göre boyutunu seçebilirsiniz, ama bir sapma var 1-5 cm dinlenmek döşeme nedeni olarak. sen bize kilo ve boy söyle seçmek için boyutu.
3) alıcı: Merhaba, satıcı, ben benim paket almadım, ne oluyor? Ben takip numarası takip edemez neden? bu geçersiz olduğunu?
Myfavourite: Merhaba arkadaşım, biz mesaja gönderdiğiniz adres, belki onlar yapmak zorunda bazı çalışma süreci. bilgi ve upload değil var
4) alıcı: Merhaba, satıcı, ben benim paket var, ama giyim (pantolon) resmi olarak aynı değildir, kalitesi kötü olduğunu, ben bunu sevmiyorum.
Myfavourite: Merhaba, arkadaşım, biz çok üzgünüz madde beklendiği gibi aynı değildir, bildiğiniz ne bizim mağazasında tüm öğe fiyat değer.
5) Alıcı: Merhaba, satıcı, ben benim paketleri var, I like it, aynı zamanda kaliteli şaşırtıcı olduğunu, ama bana üzerinde çok küçük görünüyor. şimdi ben ne yapabilirim?
Myfavourite: desteğiniz için teşekkür ederiz. biz iade politikası sağlamak. sen iadesi için geri öğeyi gemi (nakliye ücreti iade olmaz) veya döviz
6) Alıcı: Merhaba, satıcı, ben giysi almak, ne yazık ki benim için çok küçük. senin boyut tablosu doğru değildir.
Myfavourite: Merhaba arkadaşım, ölçümler, düz ve rahat atarken alınır, yani 1 ila 5 cm sapma olacak.
7) Alıcı: Merhaba, satıcı, My paket gümrük sıkışmış oldu, onlar bana bırakın vermedi, ben bunu elde edemez, şimdi bir anlaşmazlık açmak zorunda.
Myfavourite: Üzgünüm, tüm ekstra gümrük vergisi alıcının sorumluluğundadır, tüm biz yapabileceğimiz izin için elimizden geleni vergi önlemek için alıcı, biz paket üzerinde düşük fiyat işaretler ve hediye olarak göndermek.
biz bir fabrika çin'den kadın giyim üretiminde uzmanlaşmış, Neredeyse öğeleri tarafından üretilen fabrikamız.
biz kabul Perakende, toptan, Bırak nakliye, burada bizi seçtiğinizde, biz elimizden geleni yapacağız sizin için hizmet.
biz sadece StokPara.co bir mağaza var, Lütfen bizim mağaza Hatırlıyorum ve koleksiyonları ( Myfavourite Mağaza ), bazı sahte satıcıları için dikkatli olun.
biz sadece saygın misafirler ile anlaşma, biz kötü kredi alıcılar veya girişiminde bulundu kez dolandırıcılık, biz blacklist katacak ve rapor.
biz gerçek fiyat ve az peofits ile satmak.
kuponlar the1st üzerinde her ayın günü gönderilecektir, sadece 100 parça, zaman içinde götürün lütfen.
tüm öğeleri her ayın 5% 25th-30th sırasında kapalı olacak.
izlenebilir takip numarası ile dünya çapında Nakliye.
biz genellikle 48 saat içinde sipariş dışarı gemi sonra ödemenizi alırsınız.
teslim süresi, hedef ve diğer faktörlere bağlıdır, genellikle 18-45 gün normal posta yoluyla (StokPara.co Standart Nakliye, epacket, çin post air mail vb).
aşağıdaki web sitesinde parsel izleyebilirsiniz izleme numarasını kullanarak: .
biz gümrük vergisi önlemek için küçük değer ilan edecek, genellikle düzenli posta ile hiçbir gümrük sorunu. eğer satın yüksek değer öğesi ve hızlı nakliye seçin (DHL, EMS Aramex vb), nedeniyle farklı ülkelerde farklı politikalar, orada olabilir gümrük vergi alıcı tarafından ödenmesi gerekmektedir.
eğer satın alma koruma zaman tükeniyor ama hala değil öğeyi aldı, lütfen bize ulaşın ve biz sipariş Koruyucu süresini uzatmak için yardımcı olacaktır.
eğer öğe ile memnun değilseniz, biz iade kabul iadesi için öğe.
boyutunu ve rengini değiştirmek istiyorsanız, biz değişim için iade kabul.
madde kalite sorunu varsa, biz iade veya iadesi için iade kabul.
lütfen anlaşmazlık açmadan önce bize ulaşın ve Öğeyi geri gemi
eğer ASAP lütfen bize ulaşın memnun değil sipariş, Biz memnun kadar bizim en iyi hizmeti sunacak!
eğer ürün memnun değilseniz, bize olumlu bırakmak için bir dakikanızı ayırın lütfen teşvik olarak 5 yıldız ile geribildirim.

• boyut: S, M, L
  • elbiseler Uzunluk: Üstü Diz, Mini
  • desen Türü: Katı
  • malzeme: Polyester,denim
  • stil: Streetwear
  • siluet: Düz
  • bel ölçüsü: İmparatorluk
  • Marka Adı: lacontrie
  • Model Numarası: women skirt
  • dekorasyon: Oymak
  • Style: Women Skirts

• Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)

İlgili ürünler

SheInGirl Ince Moda Kadın Etekler Katı Siyah Seksi Sheer Yüksek Bel Payetli Skrit Kısa Stil Kadın Seksi Parti Kulübü Etek

ABOUTTHE BOYUTU: 1. Asya boyutları 1 için 2 boyutları Avrupa ve Amerikan halkının daha küçük. 2 boyutu seçmek zor hissediyorum, sen bana temas kurmaktan çekinmeyin biz size bazı öneri verecek, ama size referans için sadece olduğunu. RENK FARKı: hepimizin bildiği gibi, farklı bilgisayarlar ekran renkleri farklı, gerçek

• ₺160.94

2017 sıcak İki adet seksi ve zarif kadın bez set Kadınlar Seksi V Boyun Uzun Kollu Tops Etek Bodycon Parti Iki Adet Set TW

kadınlar Seksi V Boyun Uzun Kollu Etek Bodycon Parti Iki Adet Set Tops özellikleri: 1 . bu yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, giyen günlük için dayanıklı! 2. Stylish ve sıkı, senin güzellik siluet Featuring! 3. benzersiz tarzı, güzel yapmak, moda, seksi ve zarif. 4. Great için Günlük, Parti, hoşuna gidecek

• ₺71.41

Bayan Elastik Mini Etek Çiçek Inci Puf Etek Kadın Petticoat Ile Bayanlar Rahat Moda Tutu Etek Şort

bayan Elastik Mini Etek Çiçek Inci Puf Etek Kadın Şort Bayanlar Rahat Moda Ile Kombinezon Tutu Etek

• ₺56.40
  • ₺69.65

Retro Kadınlar Hollow Mini Etek Patenci Yaz Sevimli Askı Giysi Askıları Yüksek Bel Etekler Yeni

SEKSI Kadınlar Mini Patenci Askı Etek Sapanlar Hollow Sevimli Retro Yüksek Bel Etek 100% Brand New ve Yüksek Kalite! malzeme: Polyester Blend renkler: Siyah, Beyaz, Mavi boyutu: bir boyut stil: Kore Versiyonu kol Style: Kolsuz amaçlar: Casual daha ince görünmesini sağlayacaktır. bu sezon için uygundur. aksesuarlar

• ₺34.50
  • ₺43.70

Artı Boyutu Etek Altın Kadife Sonbahar Kış 2017 Pilili Etek Kadın Vintage Siyah Dipleri Yüksek Bel Şarap Kırmızı Etekler

artı Boyutu Etek Altın Kadife Sonbahar Kış 2017 Pilili Etek Kadın Vintage Siyah Dipleri Yüksek Bel Şarap Kırmızı Etekler durum: 100% Brand New ve Yüksek Kalite malzeme: Altın Kadife renk: resim gösterisi olarak boyutu: Asya S/M/L uzunluk: Mini Etek amaçlar: Okul/Moda/Ofis desen: Katı sezon: Yaz/Sonbahar öğe

• ₺24.86
  • ₺32.25

2017 Katı Boncuk Tül Kadın Etekler Yaz Rahat Yüksek Bel Balo Bayanlar Uzun Etek midi Jupe Longue Saias Faldas Femme

boyutu uzunluk (cm) kalça (cm) bel (cm) omuz (cm) kol (cm) bir boyut 90 cm - 60-80 cm boyutu kendimiz ölçülür, bazen bazı hata vardır, ama her zaman içinde 3cm not: Sevgili Dostum, bu Asya Boyutu, tüm boyut cm ölçülür, asya boyutu Avrupa boyutu biraz daha küçük olan ve Amerikan boyutu. Pls önce boyut tablosunu kontrol

• ₺86.79
  • ₺115.71

2017 Yeni Yaz Kadın Seksi Etek Kadın Uzun Şeffaf Etek Moda Plaj Etekler En Iyi Fiyat

Bu Öğeyi Isterseniz, Lütfen Eklemek İstek Listesi , Bizim Mağaza Isterseniz, Lütfen Eklemek mağaza Listesi . Biz Büyük Sipariş Büyük Indirim Sağlamak, Herhangi Bir Sorunuz Varsa, Lütfen Bize Ulaşın çok Teşekkür Ederim!!! 100% Brand New ve Yüksek Kalite amaçlar: Casual malzeme: Naylon renk: resim gösterisi Olarak boyutu:

• ₺42.11
  • ₺51.97

Kış Sonbahar Rahat Etek Kadın Kız Fermuar Bir Hat Etek Siyah kısa Deri Pu Zarif Cep Kısa Mini Ofis OL Etek Falda

[xlmodel]-[özel]-[44754] açıklama boyut Çin Boyutu, yani kontrol ve satın için boyutunu ölçmek gerekir Lütfen. teşekkür ederim. kullanarak tüm ürün resimleri gerçek fotoğraflar, farklı türleri ekipmanları, gezinirken renk kapalı olacak, anlayabiliyorum umuyoruz. durum: 100% Yeni Marka türü: etek renk: resimde

• ₺102.35
  • ₺107.71

YouG 2018 Kadın Düz Renk Kalem Etek Kadın Yüksek Bel Bodycon Vintage İlkbahar Yaz Turuncu OL Sıkı Fermuar Etekler

YouG 2018 Kadın Düz Renk Kalem Etek Kadın Yüksek Bel Bodycon Vintage İlkbahar Yaz Turuncu OL Sıkı Fermuar Etekler

• ₺113.85

2017 Şık Çiçek Nakış Perçin PU Sahte Deri A-Line Etek Yüksek Bel Trendy Rahat Kadınlar Zip Mini Kısa Etek Siyah

Boyut Grafik boyut Bel Kalça Uzunluk S 68 cm 94 cm 43 cm M 72 cm 98 cm 44 cm L 76 cm 102 cm 45 cm uyarı: 1.It Asya boyutudur. boyutu grafiğe göre boyutu seçiniz. 2. boyut, birim CM; aşağıdaki düz koydu pozisyonda ölçülür boyutları, el ölçümü yaklaşık 1-3 CM olan tutarsızlık olacaktır. 3. Rusya Federasyonu alıcılar,

• ₺104.04