• Optik Güç Ölçer Lazer Işık Kaynağı makinesi TL-560 Optik Güç Metre kırmızı ışık 10 MW Görsel Hata Bulucu Ücretsiz kargo
  • Optik Güç Ölçer Lazer Işık Kaynağı makinesi TL-560 Optik Güç Metre kırmızı ışık 10 MW Görsel Hata Bulucu Ücretsiz kargo
  • Optik Güç Ölçer Lazer Işık Kaynağı makinesi TL-560 Optik Güç Metre kırmızı ışık 10 MW Görsel Hata Bulucu Ücretsiz kargo
  • Optik Güç Ölçer Lazer Işık Kaynağı makinesi TL-560 Optik Güç Metre kırmızı ışık 10 MW Görsel Hata Bulucu Ücretsiz kargo
  • Optik Güç Ölçer Lazer Işık Kaynağı makinesi TL-560 Optik Güç Metre kırmızı ışık 10 MW Görsel Hata Bulucu Ücretsiz kargo

Optik Güç Ölçer Lazer Işık Kaynağı makinesi TL-560 Optik Güç Metre kırmızı ışık 10 MW Görsel Hata Bulucu Ücretsiz kargo

Stokta var
SKU s7237
  • ₺228.24


optik Güç Ölçer Lazer Işık Kaynağı makinesi TL-560 Optik Güç Metre kırmızı ışık 10 MW Görsel Hata Bulucu Ücretsiz kargo
ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim
ürün Özelliklerini bir (-70 + 8 telekomünikasyon kullanıcılar için), C-tipi (-50 + 26 radyo ve televizyon kullanıcılar için) ürün Özellikleri -kullanıcılar öz-kalibrasyon (PC olmadan), fabrika kalibrasyon değerleri restore edilebilir; -otomatik kapanma fonksiyonu set olabilir; -sen referans değeri, REF göreli ölçüm; -gerçek zamanlı ekran pil şarj; -sürekli kırmızı ışık çıkışı (sabit güç kontrol devresi) -kullanımı değiştirilebilir FC ile optik bağlantı noktası arabirimleri, SC şefi, ölçüm daha doğru; -İki ADET AA pil, düşük güç tasarımı, uzun zaman; -kauçuk kabuk, koruma performansı artırmak, saha çalışması için uygun ürün açıklaması TL-560 Serisi taşınabilir optik multimetre, optik multimetre olarak da bilinen, bir güç metre, kırmızı ışık birine kombinasyonu, hem PM ve kırmızı ışık aynı anda kullanılabilir, bu tek başlarına da kullanılabilir. burada optik güç modülü 850nm vardır, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm 6 dalgaboyu kalibrasyon noktaları. görüntüleyebilirsiniz doğrusal ve doğrusal olmayan optik güç, hem doğrudan ölçümü için optik güç ayrıca optik bağlantı kaybı göreceli ölçümü için kullanılabilir. 650nm görünür kırmızı lazer ışık kaynağı modülü tek modlu veya çok modlu fiber ölçümleri için çıkış sağlar, kırmızı ışık yayarlar yayılan optik fiber bükülebilir daha ciddi bir pozisyon ve kapak at kesme veya çıplak fiber, ama aynı zamanda kötü gelen bağlantıları eklemler atış, bu nedenle, tanımlamak için ışık jumper, patch paneller, patch paneller, arıza eklemler. sağlam bir enstrüman vardır, küçük boyutu, hafif, taşınabilir ve düşük güç tüketimi, geniş LCD ekran, ölçümler daha hızlı ve daha rahat olun. kablo televizyon sistemleri, optik haberleşme inşaat ve bakım ve diğer alanlar gerekli ekipman. güç ölçüm aralığı dBm A:-70 ~ + 10/C:-50 ~ + 26 dalgaboyu ölçüm aralığı nm800 ~ 1700 dalgaboyu Kalibrasyonu nm850, 1300,1310, 1490,1550, 1625 doğruluk ekran Çözünürlüğü dB doğrusal ekran: 0.1%, logaritmik göstergesi: 0.01dBm çalışma sıcaklığı-10 ~ + 50 depolama sıcaklığı-20 ~ + 70 bağıl nem 90% (+ 30), yoğuşmasız optik arayüz FC, SC (ST LC isteğe bağlı) İki güç 5 AAA piller pil sürekli çalışma süresi h120 saat (optik güç çalışır sadece) otomatik kapanma süresi min10 ağırlık g180 boyutlar mm158 × 82 × 29 kırmızı (Fonksiyonu Seçeneği) Dalgaboyu 650nm, güç 1/10/20/30/50 mw isteğe bağlı çıkış 0 HZ, 2 HZ resim
1. WORLDWIDE NAKLIYE. (bazı ülkeler dışında ve APO/FPO)
2. Orders ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş.
3. Biz sadece teyit sipariş adresleri gemi. sipariş adresi Kaçinci zorundadir. 4. gösterilen resimler asıl öğe değildir ve sadece referans içindir. 5. SERVICE TRANSIT zamanı taşıyıcı ve dışlar hafta sonları tarafından sağlanan ve holidays. Transit süreleri değişebilir, özellikle tatil sezonunda. 6. eğer ödeme 30 gün içinde sevk almadıysanız, lütfen bize ulaşın. biz gönderi izlemek ve bir cevap ile en kısa sürede size geri. hedefimiz müşteri memnuniyeti! 7. nedeniyle stok durumu ve zaman farklılıkları, biz öğeyi gemi seçecektir hızlı teslimat için ilk mevcut depo. 8. DeliveryTime:
eğer senin kargo kadar ağırlığında 20 KG veya yukarıdaki, veya büyük miktarda gerekiyorsa, bize veya bize e-posta, biz sağlayacaktır yeni ambalaj özellikleri, sonra sizin için bazı ulaşım maliyetleri kurtarmak için elimizden geleni yapacağız, ve böylece ürün fiyatı size bazı yarar olabilir!
biz çin'de büyük bir üretim kurumsal grupları, biz Alibaba aracılığıyla satmak, sadece amaçlı yoktur, bu daha iyi ürünlerimizi tanıtmak, tüm firmamız ürünleri fabrikadan doğrudan sevk edilir, lütfen bize ulaşın, uzun vadeli dostça ve karşılıklı işbirliği ilişkileri umut birbirlerine arasında!
biz 6-12 ay garanti sağlamak. öğe kusurlu ise, teslimat 3 gün içinde bize bildirmenizi rica ederiz. tüm öğeler orijinal hallerine iade edilmelidir, amacıyla malların iadesi veya değişimi için hak. teslimat 15 gün sonra iade ürünler tamir için sadece uygundur. alıcı tüm nakliye maliyeti sorumludur. alırken, bu alıcı politikasına zımni onay verdik demektir. eğer daha detaylı bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz kazan-kazan ulaşmak için sizinle birlikte çalışacaktır.
biz yüksek mükemmellik standartlarını korumak ve % 100% müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz! görüşleri Biz hemen bizimle temasa geçmenizi rica bize nötr veya negatif geribildirim vermek ÖNCE, böylece bizimle temasa geçmenizi rica. eğer sorunları ele almak mümkün değildir biz onlar hakkında bilmiyorum!

  • Marka Adı: ZHWCOMM
  • Model Numarası: TL-560
  • Model Number: Optical Power Meter
  • Quantity: 1PCS
  • Wavelength measurement range: 800 ~ 1700nm
  • Interface type:
  • Place of origin: China
  • Power measurement range dBm A: -70 ~ + 10 / C
  • Wavelength Calibration : nm850,1300,1310,1490,1550,1625
  • Fiber Type: SM, MM

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

İlgili ürünler

1 adet 1 adet 40 km 10/100 M Fiber Optik Medya Dönüştürücü RJ45 SC konnektörüne Tekli Dubleks Fiber 1310nm

1 adet 1 adet 40km 10/100m fiber optik medya dönüştürücü rj45 sc konnektör singlemode dubleks fiber 1310nm 1 adet güç kaynağı 10/100Base-TX 100Base-FX fiber optik medya dönüştürücü Tek- modlu dubleks fiber wavelenth: 1310nm 40km rj45 sc port Miktar: 1 adet dünya çapında ücretsiz nakliye çin sonrası hava 10/100Base-TX

  • ₺180.65

100 ADET/packe Fiber Optik Mekanik Splice L925B Optik Fiber Splicer Kaynağı FTTH fiber Optik Mekanik Splice

10 ADET/packe Fiber Optik Mekanik Splice L925B Optik Fiber Splicer Kaynağı fiber Optik Mekanik Splice ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları

  • ₺394.27

20 adet/grup DWDM Filtre 100G c21-c40 her kanal 1 adet, 3 port (tek bir out, bir yansıma) LC fiber optik dwdm filtre

3 port (tek bir out, bir yansıma) LC fiber optik dwdm filtre 20 adet/grup. 900um Kablo tüp 100G DWDM Cihazı (DWDM Filtre) açıklama DWDM İTÜ Bileşenleri sonucudur telekomünikasyon yıllar deneyimleri ince film filtre teknolojisi. bireysel bileşenleri üzerinde mevcuttur İTÜ kanal aralığı 100 GHz. bu cihazlar GR-1221 Telcordia

  • ₺3 614.16

Dell için Uyumlu, 409-10007 Tekli 10 KM 10G XFP LR Telsiz modülü

Dell uyumlu, 409-10007 Singlemode 10km 10g xfp lr alıcı modülü 100% uyumlu, test iyi koşullarda garanti Ce ile kaliteli& FCC sertifikası, 1 yıl değiştirme ve 3 yıl garanti. Telekom dereceli kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%- 20% orignal bir fiyatları Ürün durumu Sunuyoruz- Yüksek kalitedeki sfp( Mini- gbic) alıcı modül

  • ₺684.50

KOMSHINE GX36 Fiber Optik Ekleme Makinesi Kiti w/Optik Fiber Fusion Splicer Fiber Cleaver ile kullanılır

KOMSHINE GX36 FTTH Fusion Splicer Kiti Fiber Cleaver w/ * dahili Evrensel Fiber Tutucu Splice edebilirsiniz hangi 250μm fiber, 900μm fiber, düz kablo, ve fiber jumper. * Tech1: verimliliğinizi uzatmak için 8800 mAH yüksek kapasiteli değiştirilebilir pil Tech2: 6 Motorlar 3 Aks hizalama düşük kaybı yapmak Tech3: Güvenilirlik ve Dayanıklılık:

  • ₺8 186.62

10/100/1000 M SFP Fiber Media Converter Harici PSU 20 KM 1310NM LC

SFP 10/100/1000 M Fiber Medya Dönüştürücü genel bakış: JYT-GS803 serisi Gigabit Ethernet SFP fiber medya dönüştürücüler arasındaki uçurumu bakır ve fiber altyapıları. SFP fiber medya dönüştürücüler fiber için maksimum rahatlık için tasarlanmıştır bakır Ethernet dönüşüm gerektiren uygulamalar için esneklik iletim hızları,

  • ₺328.56

Ücretsiz Kargo 10 km Ucuz 650nm Pentype Fiber Optik Işık Kaynağı Görsel Hata Bulucu 10 mw

ücretsiz Shipping10km Ucuz 650nm Pentype Fiber Optik Işık Kaynağı Görsel Hata Bulucu 10 mw mağazamıza hoşgeldiniz bizim Hedef: yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap Çin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın. Ben mutluyum bizim öğeler ilgilenen, biz çin'de profesyonel tedarikçi, burada iyi bir iş

  • ₺114.94

1.25G 1550nm 80 KM tek modlu çift fiber LC konnektörü ile DDM gigabit ethernet optik alıcı-verici

1.25 Gb/s 1550nm Tek modlu SFP Transceiver ürün Açıklaması SFP-1.25G-1550nm-80km-SM-LC-DDM Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcı-vericiler Small Form Factor Takılabilir Çok Kaynak Anlaşması (MSA). dört bölümler alıcı-verici oluşur: LD sürücü, sınırlayıcı amplifikatör, the DFB lazer ve PIN fotoğraf-dedektörü. modül

  • ₺531.17

1080 P HD CVI AHD TVI Fiber optik video dönüştürücü, 8 Kanal Video Optik Conveter RS485 Ters Veri Tek Modu ile 20 KM

1080 P HD CVI AHD TVI Fiber optik video dönüştürücü, 8 Kanal Video Optik Conveter RS485 Ters Veri Tek Modu ile 20 KM ürün Genel Bakış: dönüştürücü iletmek 8 kanallar aynı anda HD-CVI/TVI/AHD üzerinde tek tek modlu optik fiber. LED anında izleme sistemi durumunu gösterir. ya bağımsız ya da raf monte için cihazlar mevcuttur

  • ₺1 511.32

Grandway F2H-JCD-16-I4 FTTH Bırak Kablo Tipi Fiber Optik Splice & Splitter Kapatma

başlangıç ABD $37.00 ABD $37.00 ABD $37.00 ABD $79.00 ABD $37.00 ABD $37.00 ABD $37.00 ABD $37.00 ABD $37.00 ABD $37.00 end daha fazla bilgi ve tırnak için bana e-posta lütfen. eric (at) grandway.com.cn FTTH Bırak Kablo Tipi Fiber Optik Splice & Splitter sağlamlığı

  • ₺414.75

3 m (10ft) Dell Force10 CBL-10GSFP-DAC-3M Uyumlu 10G SFP + Pasif Doğrudan Takmak Bakır Twinax Kablo

Ürün Detayları Dell Force10 Hakiki CBL-10GSFP-DAC-3M satıcı Adı LODFIBER bağlayıcı Tipi SFP + SFP + Max Veri Hızı 10 Gbps kablo Tipi Pasif Bakır Kablo tel AWG 30AWG kablo Uzunluğu 3 m (9.84ft) ceket Malzeme PVC (OFNR) sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır.

  • ₺147.85

8 Liman hızlı ethernet anahtarı 10/100 M sağlam fiber optik ağ anahtarı ile 1 fiber liman yönetilmeyen fiber kanal anahtarı 1 çifti

8 Liman hızlı ethernet anahtarı 10/100 M sağlam fiber optik ağ anahtarı ile 1 fiber liman yönetilmeyen fiber kanal anahtarı 1 çifti lütfen not: 1. ile Varsayılan ABD standart güç adaptörü; İNGILTERE, AB, BR, AU standartları istek olarak temin edilebilir. 2. SC konnektör, varsayılan olarak FC/SFP yuvası istek olarak. 3. Varsayılan Bir

  • ₺197.14